Ana sayfa Cafe Testa Rossa Franchise Veriyor

Testa Rossa Franchise Veriyor

755
0

İtalyan kahve kültürünün dünyadaki en iyi temsilcilerinden bir tanesi olan Testa Rossa Caffe Türkiye’de franchising sistemi için yeni yatırımlar yapıyor.

Seçkin lezzetleri, alkollü ve alkolsüz İtalyan stilindeki konseptleri ile geniş bir kitleye hizmet vermeyi başaran Testa Rossa Caffe; bayilik vererek Türkiye’deki şube sayısını arttırmayı hedefliyor.

Kurulduğu 1904 yılından bu güne İtalya, Avusturya, Almanya, İngiltere, Fransa, Dubai, Brezilya gibi  50’yi aşkın ülkede bulunan Testa Rossa Caffe bir çok ülkenin kahve kültürünü Türkiye’ye taşıyor.

Testa Rossa Caffe misafirlerine sadece soluklanmak için bir kahve durağı sunmaktan çok, menüsünde bulunan ödüllü kahve çeşitleri, klasik İtalyan ve dünya mutfağından eşsiz yemekleri ile misafirlerinin beklentilerini de en üst seviyede karşılıyor.

Dünya genelinde ödüller alan modern ve yenilikçi mağaza konsepti ile yatırımcıların ilgisini çeken Testa Rossa Caffe, menüsünden dekorasyonuna, kullanılan renklerden verilen hizmete kadar tamamen hayalleri yakalayan bir anlayış sunuyor.

Yüksek kar oranıyla, girişimciliğin getirdiği riskleri azaltıp kendi işini kurmak ve dünya genelinde bilinen kurumsal bir markanın büyük bir halkası olmak  isteyenleri yatırımcılarını bekliyor.

Testa Rossa Caffe Franchise Giriş Ücretleri:

  • Testa Rossa Caffe alkollü işletme için 50.000 USD +KDV
  • Testa Rossa Caffe alkolsüz işletme için 30.000 USD + KDV

Testa Rossa Caffe Yatırım Maliyeti

Testa Rossa Caffe franchise bir şube açmak için gerekli yatırım maliyetleri aday olarak belirlenen lokasyonun özelliklerine göre değişebiliyor.

Testa Rossa Caffe için belirlenen noktanın en az 250 metrekare olması ve açık-kapalı alanının bulunması gerekiyor. Yapılan proje çizimi ve diğer parametrelerin incelenmesi ile net yatırım bedeli ortaya çıkıyor.

Mağaza alanı büyüdükçe birim metrekare başına düşen tutar azaldığı için yatırım maliyeti de azalıyor. Tüm inşaat ve açılış süreci Testa Rossa Caffe merkez ekipleri bünyesinde tamamlanarak şube yatırımcısına anahtar teslim olacak şekilde teslim ediliyor.

Testa Rossa Caffe; diğer franchise veren markaların aksine Royalty Fee istemediği için de yatırımcıların beğenisini topluyor. Cirodan pay almayan Testa Rossa Caffe; bayilerinden aylık sadece 1000 USD bir ödeme talep ediyor. 

Testa Rossa Caffe Bayilik Avantajları

Testa Rossa Caffe bayisi olmak, dünya çapında 100 yılı aşkın süredir hizmet veren saygın bir markaya sahip olmanın yanı sıra, yatırımcıların kısa ve orta vadede yatırımlarının karşılığını almasını sağlar.

Bilinen ve kalitesi kanıtlanmış bir markanın tabelası altında hizmet vermeye başlamak, yatırımcıların en büyük korkularından biri olan “tutunma” sorununu da ortadan kaldırır.

Misafirlerine dünyanın en iyi kahve çeşitlerini sunmanın yanı sıra, İtalyan, Türk ve dünya mutfağı menüsü ve kaliteli zaman geçirmek için dizayn edilmiş mekanlar sunan Testa Rossa Caffe geniş bir hedef kitleye hitap etmenin en karlı yollarını yatırımcıları ile buluşturuyor.

Testa Rossa Caffe yatırımcılarına operasyon, pazarlama, lokasyon seçimi konularında destek veriyor. Şube açılış sürecinde yatırımcısı ile omuz omuza çalışıyor. Eğitim ve hizmet kalitesine ekstra önem veren marka; tüm personele düzenli olarak eğitimler veriyor.

Avrupanın en iyi bilinen restorant – catering ve kahve toptancısı  bünyesinde, Testa Rossa bayisi olmak için formu doldurabilir veya 0541 979 1305 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

[contact-form-7 id=”206″ title=”İletişim formu 1″]

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı buraya girin