Ana sayfa Bayilik Veren Şirketler Madame Coco Bayilik Bilgileri

Madame Coco Bayilik Bilgileri

1375
0

2011 yılında İlhan tarlacı tarafından kurulmuş olan Madame Coco bayilik veriyor. Klasik stili Avrupai tarzla birleştirmeyi başaran Madame Coco özgün tasarımları ile tercih edilen ve tutulan bir marka olmayı başardı. Ürün çeşitliliğini kısa sürede genişleten Madame Coco İyi bir tüketici analizi sayesinde Global marka olma yolunda ilerliyor.

Ev tekstili dışında mutfak ve sofra, plastik ürünler, cam kristal kozmetik gibi alanlarda da üretim yapmaya devam ediyor. Birbirinden farklı ve yaratıcı tasarımıyla tüketicilerin dikkatini çekmeyi başaran Madame Coco 15 ülke ve 90 şehirde şubesi ile ziyaretçilerini ağırlıyor. 

Aynı zamanda Madame Coco aldığı ödüllerle de dikkat çekiyor bu ödülleri şöyle sıralayabiliriz

Ödüller

1-Süperbrands 2016:  Yılın en iyi markası.

2-Social Media Awards 2018-19: Ev ve Yaşam sektöründe sektör birinciliği.

3-Kariyer.net: İnsan Kaynakları Departmanı insana saygı ödülü.

4-Marketing Türkiye Alfa Ödülleri: Ev Tekstili kategorisinde müşteri deneyimini en iyi yöneten maka ödülü.

Kaynak: https://www.madamecoco.com/odullerimiz

Madame Coco Bayilik Bilgisi

Madame Coco 15 ülke 90 şehir 300 mağazasıyla yılda ortalama 100 milyon ziyaretçisini ağırlıyor. Madame Coco’nun hedefi gelecek on yılı için Avrupa ve Orta Doğu’da ev ürünleri kategorisinde tercih edilen marka olmak. Aynı zamanda paydaşlarına da sorumlu ve öncü olan Madame Coco bu hedefi doğrultusunda yatırımcılarını arıyor. Sizde Madame Coco Bayiliği almak istiyorsanız detaylı bilgi için iletişim formunuzu doldurabilir ya da +90 212 267 27 51-52 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

[contact-form-7 id=”206″ title=”İletişim formu 1″]

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı buraya girin