Ana sayfa Bayilik Veren Şirketler Pizza Station Bayilik Bilgileri

Pizza Station Bayilik Bilgileri

685
0

Kıyasıya rekabetin yaşandığı pizza sektörüne 2015 Mayıs ayında Cihangir şubesi ile hizmet vermeye başlayan Pizza Station ; kısa sürede İstanbul’un çeşitli yerlerinde açılan diğer şubelerimizle gerçek pizza severlerin hafızasında yer etmeye başladı. Pizza Station olarak hedefimiz, başta İstanbul ve Ankara olmak üzere tüm ülke genelinde restoran sayımızı arttırmak. Bu hedefimiz doğrultusunda yatırım yapmak isteyen tüm girişimcilere düşük yatırım bütçeli, kazançlı ve avantajlı franchising fırsatları sunuyoruz.

Neden Pizza Station?

Düşük yatırım bütçeli ve kolay yönetilen karlı operasyonu dışında Pizza Station’ ın bayilerine sağladığı hizmet ve mal kalitesinde sunduğu süreklilik aynı yüksek kalitede ürün sunulmasının teminatıdır.

Franchise sistemi ile işletilen restoranlarının başarısı, profesyonel yönetimi ve kurumsal yapısı gelecekteki kazançlı kar potansiyelinizin en büyük göstergesidir.

Pizza Station yatırımcılarının içerisinde bulunduğu koşulları göz önünde bulundurarak onları en doğru şekilde yönlendirir.

Pizza Station franchise sistemi, yatırımcılarıyla birlikte sağlıklı büyüme stratejisini ilke olarak benimsemiştir.

Pizza Station franchise sahiplerine kendi işlerinin sorumluluğunu en doğru ve sağlıklı biçimde alabilmeleri için ihtiyaç duydukları tüm destekleri sağlar.

  • Lokasyon Seçimi
  • Eğitim
  • Zengin Lezzetli Ürün Yelpazesi
  • Üretim ve Lojistik Merkezi
  • Ulusal ve Yerel Pazarlama
  • Denetim
  • Sürekli Gelişim Desteği

En karlı ve sürdürülebilir sektörlerden birisi olan gıda sektöründe sevdiğiniz işi yaparken geleceğiniz için sağlam adımlarla yürümek istiyorsanız bizimle mutlaka irtibata geçmelisiniz. Franchise hattı için formu doldurabilir yada 0541 979 1305 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

[contact-form-7 id=”206″ title=”İletişim formu 1″]

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı buraya girin