Ana sayfa Bayilik Veren Şirketler Dükkan Sokak Lezzetleri Franchise Fırsatı

Dükkan Sokak Lezzetleri Franchise Fırsatı

940
0

“Her ziyarette misafirlerine yeni sürprizler sunmak” hedefi ile yola çıkan Dükkan Sokak Lezzetleri; sizi vazgeçilmez keşfetmeye davet ediyor. Tamamen sokaktan gelen orijinal reçetelere sadık kalınarak hazırlanmış, birbirinden efsane tatları yeniden harmanlayarak sokak lezzetlerinin başkenti İstanbul’dan tüm Türkiye’ye müthiş kokular yayılıyor.

Efsane olmuş tüm sokak lezzetleri bir arada

Dükkan Sokak Lezzetleri; Daha adını duyduğumuzda bile iştahımızı açan sokak lezzetlerinin hepsini bir menü altın toplamış. Nefis kuzu kokoreç, damak çatlatan bir şekilde servis edilen sıcak midye, tadı damağınızda kalacak hamburgerler, nohutlu pilav, turşu suyu, halka tatlısı ve daha bir çok efsane sokak lezzetleri bu sıcak mekanda sizi bekliyor.

Dükkan Sokak Lezzetleri Franchise Bilgileri

Dükkan Sokak Lezzetleri; Yeme içme sektöründe uzun yıllar franchise zincirleri operasyon yönetimi tecrübesi olan ekibi ile lokasyon seçiminden, etkili pazarlama planı yapılmasına kadar her konuda yatırımcısına destek oluyor. Şubelerde kullanılan mutfak ürünlerinin %95’i merkezden temin edildiği için işçilik ve satın alma maliyetlerinde de büyük avantaj sağlıyor.

İsim hakkı bedeli ne kadardır?
Dükkan Sokak Lezzetleri franchise giriş bede restoran basına 50.000 TL ’dir. Aylık cironuzun %3’ü royalty bedeli olarak alınmaktadır.
Dükkan Sokak Lezzetleri nerelerde açılabilir?
Şube açılması için uygun olabilecek noktalar; AVM’lerin giriş katları, bulunduğunuz şehrin işlek ve prestijli caddeleri ile özellikle genç nüfusun kalabalık olduğu bölgeler tercih edilmektedir.
Servis alanı (müşterileri oturma alanı) minimum 100-150 m² ölçülerinde ve mutlaka dış bahçe oturum alanı olmalıdır.
Kuruluş maliyeti nasıl hesaplanır?
Aday dükkan belirlendikten sonra alanında uzman mimari ekip tarafından ölçüler alınır ve proje çizilir. Şubenin 3 boyutlu görselleri hazırlanır ve anahtar teslim şekilde yatırım maliyeti belli olur.
Ürün tedariği ve lojistik nasıl sağlanır?
Şubelerde kullanılan mutfak ürünlerinin %95’i merkezi sipariş ile temin edilir. Lojistik dağıtımları İstanbul içi ve çevresi için haftada bir gün, İstanbul dışı sevkıyatlar için 15 günde bir kapı teslimatı seklinde yapılmaktadır.
Sevkıyatlar için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Yatırımcısına yüksek kazanç sağlayan iş modeli ile Dükkan Sokak Lezzetleri; Türkiye genelinde yeni iş ortaklarını arıyor. Siz de bir Dükkan açmak isterim diyorsanız aşağıdaki formu doldurabilir veya 0541 979 1305 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

[contact-form-7 id=”206″ title=”İletişim formu 1″]

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı buraya girin