Ana sayfa Bayilik Veren Şirketler Bolkes Döner Bayilik Bilgisi

Bolkes Döner Bayilik Bilgisi

938
0
Bolkes Doner Bayiligi
Et Yesin Herkes

Son yılların ilgi çeken lezzeti döner, tüketiciler tarafından sıkça tercih ediliyor. Dönerin sağlıklı, hızlı ve yapım maliyetinin düşük olması sebebiyle yatırımcılar sektöre büyük ilgi gösteriyor. ” Et Yesin Herkes ” mottosuyla yola çıkan Bolkes Döner tüketicilerin ihtiyacını hızlı ve profesyonel olarak karşılamak için bayilik veriyor.

Neden Bolkes Döner ?

Türkiye dışında Avrupa’da da bilinen döner her kültürün damak zevkine hitap ediyor. Yurt dışından gelen misafirler ana vatanında da bu lezzeti tatmak istiyor. Durum böyle olunca gıda sektörünün vazgeçilmez unsuru dönercilik ön plana çıkmış görünüyor.

Dönercikik doğru bir lokasyon seçimi iyi bir marka ile yatırımcısını yüzünü güldürebiliyor. İşte bu aşamada Bolkes Döner kalite standartları içersinde her şubesinde aynı hizmeti veriyor. Tamamen yerli ve %100 dana eti kullanan, kıymasız, hilesiz Bolkes Döner tüm denetimlere açık olgun olduğunu vurguluyor.

Bolkes Döner Franchise Bilgileri

Sınırlı bir süre için isim hakkı bedelini 100.000 TL olarak belirleyen Bolkes Döner sadece tüketiciyi değil yatırımcıyı da düşünen bir yapıya sahip olduğunu vurguluyor. Bayilik hakkında detaylı bilgi almak için formumuzu doldurabilir ya da 05419791305 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

[contact-form-7 id=”206″ title=”İletişim formu 1″]

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı buraya girin