Ana sayfa Bayilik Veren Şirketler Jumbo Künefe Bayilik Bilgileri

Jumbo Künefe Bayilik Bilgileri

916
0

Künefe daha çok Anadolu’ya has bir tatlı olarak bilinmekle beraber aslında durum pekte öyle değildir. Arşivlerde Osmanlı askerinin Yemen de tanıştığı künefeyi Anadolu’ya taşıdığı söylenir. Künefenin atasının kadayıf olduğu söylense de bu durum kesinleşmemiştir. 

Adı Gibi Tadı da JUMBO !

Türkiye’de severek tüketilen tatlı olan künefe, daha çok Hataylılara has bir tatlı olarak bilinir. Ancak nerede yapılırsa yapılsın kullanılan malzeme nedeniyle künefenin kalitesi  ve lezzeti değişkenlik gösterir. Standardın üstüne çıkan Jumbo Künefe yatırımcıların dikkatini çekmiş görünüyor.

1985′ ten beri tatlıcılık işiyle uğraşan Keklik ailesi bugüne kadar edindiği deneyimlerle künefeyi Antep usulünde kaliteli ve lezzetli bir şekilde üretmekte. Bunu ise kullandığı malzemelerini çok iyi tanıdığı ve ustalıkla işlediğine bağlıyor. Ürün tedariğinden şube denetimine kadar bayilerinin yanında olan Jumbo Künefe Franchise ile markalaşma yoluna gidiyor. Bayilerini güçlü ve standart ürün tedariği ile bayilerinin yüzünü güldüren Jumbo Künefe bayilik vermeye devam ediyor.

Jumbo Künefe bayilik bilgileri

Franchise hedefini 2020 yılı için 60 olarak belirleyen Jumbo Künefe şu ana kadar 6 şubesini açtı bile. Sakarya, İstanbul, Kocaeli’nde toplam 11 şubesi bulunan Jumbo Künefe, 2 şubesini de yakında Samsun ve Trabzon’da künefe severlerle buluşturacak. Jumbo Künefe, bayilerinin eğitim desteği, yer seçimi, pazarlama desteği, reklam desteği gibi konularda yanında oluyor.  Malzemelerin kalitesi ile rakipleri arasında ön plana çıkan Jumbo Künefe Türkiye’de markalaşma yolunda emin adımlarla ilerliyor.  Jumbo Künefe’nin bayilik maliyeti 50.000 USD ( KDV dahil değil ).

Jumbo Künefe Franchise Yetkilisi: Yahya Pulat

Telefon: 0532 396 63 42

Adres: Çiftlik Mah. Özgür Cad. No.3 Gölcük/KOCAELİ

Web Sitesi

Diğer fırsatlardan haberdar olmak için bizimle iletişime geçebilir ya da başvuru formunu doldurabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı buraya girin