Ana sayfa Cafe Starbucks Bayiliği Almak

Starbucks Bayiliği Almak

262
0

Ülkemizde hızla büyüyen markalı kahve bayiliği dendiğinde girişimcilerin aklına hiç şüphesiz ilk olarak Starbucks gelmektedir. Kahveleri, tatlıları ve kendine özgün lezzetleri ile her geçen gün müdavimlerinin sayısı artarken; bu alanda franchise almak isteyen yatırımcıların da ilgisini çekiyor.

Starbucks 2003 yılında Türkiye’de ilk şubesini açtığı günden bu yana, giderek artan ziyaretçi kitlesi ile hızla büyümeyi başarmıştır. İlk zamanlarda çok da alışık olmadığımız self servis konseptindeki satış noktaları, sağladığı ücretsiz WiFi ve konfor alanları ile zaman içerisinde iş insanlarının, öğrencilerin ve gençlerin uğrak noktası olmayı başarmıştır.

Starbucks uluslararası çalışmalarında her ülke ya da bölge için belirli gruplar ile ortaklık kurarak ya da kendi yapılanmasını gerçekleştirerek hareket etmektedir.

Starbucks, Türkiye’deki tüm operasyonu için Shaya Grubu’nu ortağı seçmiştir. Shaya Kahve’nin sahip olduğu bu lisans hakkı, başka kişi veya kuruluşlara alt lisans ya da bayilik verilmesi şeklinde uygulanmamaktadır.  Bunun sonucu olarak, Türkiye’de  açılan tüm Starbucks mağazaları Shaya Kahve A.Ş. tarafından açılmakta ve işletilmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı buraya girin