Ana sayfa Bayilik Veren Şirketler Terra Pizza Franchise Bilgileri

Terra Pizza Franchise Bilgileri

232
1

İlk şubesini 1995 yılında İzmir Alsancak Kıbrıs Şehitleri’nde açan Terra Pizza pizzaseverleri parça pizza konseptiyle tanıştırdıktan sonra kısa sürede her kesim tarafından çok beğenildi. Yumuşacık hamuru, taze malzemeleri, ekonomik menüleri ve aile işletmeciliğinin samimiyeti ile İzmirlilerin vazgeçilmezi halini aldı.

Terra Pizza’nın başarılı büyüme hikayesi

Sektörde yenilikçilerin öncüsü olan Terra Pizza 1996 yılında 30 dakikada sipariş garantisi veren ilk marka oldu. Kısa bir zaman sonra yatırımcılardan gelen yoğun talep karşısında ilk franchise şubesi 1997 yılında açıldı. Giderek artan franchise şubelerinin standart ve kalitesinin devamlılığını sağlamak amacı ile 8.000m² bir alana yayılmış üretim tesisi kuruldu. Merkezi sipariş alma ve sipariş operasyonunun kusursuz yürütülmesi için çağrı merkezi kurdu ve telefonla çağrı merkezi üzerinden sipariş alan ilk pizzacı oldu. Planlı bir büyüme sürecinin sonucunda yurtiçi ve yurtdışında 150 ye yakın şubesi bulunan Terra Pizza; Başarılı ve hızlı büyüyen orta ölçekli şirketlere yatırım yapan “ girişim sermayesi fonu” Mediterra Capital’ın yatırımı ile daha da güç kazandı. Bugün 44 ilde 140’a yakın restoranıyla müşterilerine lezzetli pizzalar yapmaya devam ediyor.

Terra Pizza CEO’su Emre Kurtoğlu, yeni döneme ilişkin yaptığı açıklamada, “Geçtiğimiz aylarda yeni vizyonumuz çerçevesinde çok heyecan verici ve detaylı çalışmalar yaptık. Yeni marka stratejimizi oluştururken de müşteriyi hep merkeze aldık. 3 yılda 350 restorana ulaşmayı hedefliyoruz. Ciromuzu 4’e katlayacağız ve ek 2 bin 500 kişilik istihdam sağlayacağız” dedi. http://www.milliyet.com.tr/ekonomi/terra-pizza-350-yeni-sube-acacak-6006631

Neden Terra Pizza

Terra Pizza franchise sistemi, yatırımcısını geliştirip her alanda destekleyen, yatırımcılarıyla birlikte sağlıklı büyüme stratejisini ilke olarak benimsemiş bir markadır.

  • Pizza Deyince Akla Gelen İlk Marka
  • Türkiye’nin Her Yerinde
  • Kendi İşinde Kazanma İmkanı
  • Pizzanın Lezzeti = Kaliteli Ürün
  • Danışmanlık Desteği
  • Profesyonel Eğitim Desteği
  • Pazarlama Desteği
  • Operasyon Desteği

Nasıl Franchise Olurum?

Mediterra Capital’ın yatırımı sonrasında marka stratejisi ve kurumsal kimlik çalışmalarını tamamlayan Terra Pizza 3 yılda toplam 350 şubeye ulaşmayı hedefliyor. Franchise sistemi ile ilgili detaylı bilgi almak ve diğer fırsatlardan haberdar olmak için bizimle iletişime geçebilir ya da başvuru formunu doldurabilirsiniz.

www.terrapizza.com.tr

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı buraya girin