Ana sayfa Bayilik Veren Şirketler Ekrem Coşkun Döner Franchise Bilgileri

Ekrem Coşkun Döner Franchise Bilgileri

989
0
Ekrem Coşkun Döner Franchise Veriyor

2013’ten bu yana gelişmekte olan Ekrem Coşkun Döner bayilik avermeye devam ediyor. Gıda sektöründe dönerciliğin artış göstermesi ile beraber yatırımcılar bu alana ilgi göstermeye başladı. Dönerin hem hızlı tüketilmesi hem yapım maliyetinin düşük olması hem de kar marjının yüksek olması nedeniyle hem tüketiciler hem de yatırımcılar tarafından kabul gören bir sektör haline geldi. Haliyle yatırımcılar da talebi karşılamak ve para kazanmak amacıyla iyi bir franchise arayışına girdi. Son zamanlarda yatırımcıların ilgi gösterdiği Ekrem Coşkun Döner’e yakından göz atalım.

Ekrem Coşkun Döner uygun fiyatlarıyla müşteri dostu, sürümden kazanması sebebiyle de yatırımcı dostu bir marka.  Ekrem Coşkun hilesiz, katıksız, kıymasız uygun fiyatlı yüzde yüz yaprak et döner mantığıyla Türkiye’de bilinen bir marka. Döner severlerin yoğun olarak ilgi göstermesinin nedeni Ekrem Coşkun Dönerin hem uygun hem de sağlık standartları içerisinde ürünlerini müşterisiyle buluşturuyor olması.

Neden Ekrem Coşkun Döner ?

  • Dondurulmuş ürün bulundurmaması
  • Sağlığa zararlı katkı maddelerinin kullanılmaması
  • Etlerini şişe takılı döner olarak değilde kasalar içinde marine edilmiş şekilde şubelerine ulaştırması
  • Yüzde yüz dana eti kullanılması
  • Nakliye ücreti alınmaması
  • Cirodan kar payı alınmaması
  • 6 ile 12 ayda yatırımın geri dönüş süresi öngörülmekte.

Aynı zamanda bayilerine personel ve usta konusunda destek vermesi, lokasyon ve yer seçiminde verdiği teknik destek nedeniyle bayilerinin yanında oluşu Ekrem Coşkun Döner’in farkını ortaya koyuyor.

Ekrem Coşkun Döner Franchise Bilgileri

Ticaret ağını 250’yi aşkın şubesi ile büyütmeye devam eden Ekrem Coşkun Döner yeni paydaşlarını arıyor.

250.000 TL ( KDV dahil ) olarak belirlenen Franchising bedelinin yanı sıra inşaat ve kurulum için 200.000-250.000 express konsept açabilme fırsatı sunan Ekrem Coşkun Döner ile yatırımınızı güvenli ve hızlı bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Bir hatırlatma yapmakta fayda var Antalya’ nın tüm merkez ve ilçelerinde yeterli bayi sayısına ulaşan Ekrem Coşkun Döner bölgeye bir süre franchise vermeyi durdurmuş görünüyor.

Merkez Ofis

Fevziçakmak Mah. Aslım Cad. Atiker 1. Sanayi Sit. No:38 /AB Karatay / KONYA

Telefon: 0332 355 77 77

Mail: [email protected]

Franchise Başvuru Formu

Yeni iş fırsatlarından yararlanmak ve detaylı bilgi almak için başvuru formumuzu doldurabilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı buraya girin