Ana sayfa Cafe Kahve Dünyası Franchise Bilgileri

Kahve Dünyası Franchise Bilgileri

532
0

Türkiye’ de hızla büyümekte olan kahve pazarında yerini sağlamlaştırmış Kahve Dünyası, 2004 yılında İstanbul’da açtığı ilk cafesiyle kurulmuş oldu. En iyi kahveyi müşterilerine buluşturmayı görev edinen Kahve Dünyası hızla büyüdü ve Türkiye’ nin büyük illerinde şubelerini açtı. Yerel pazarda kendini kanıtlayan Kahve Dünyası, 2011 yılında Londra’da ilk şubesini açarak yurtdışında da yerini almış oldu. Türk misafir perverliğini ve samimiyetini kahvelerinin kalitesiyle müşterilerine sunan Kahve Dünyası’nın şimdiki hedefi yurtdışında da yerini sağlamlaştırmak.

Romanya, İngiltere, Türkiye, Kuveyt ve Suudi Arabistan da birçok şubesini açarak tüketicilerin beklentilerini profesyonel ve samimi bir şekilde karşılamaya çalışıyor. Sektörde en beğenilen ve tercih edilen marka olmayı hedefleyen Kahve Dünyası, ürettiği lezzetli çikolata, kahve, unlu mamul ve dondurmalarıyla tüketicilerin gözdesi oldu. Ürünlerini kendisi üreten Kahve Dünyası, dışarıdan alınan ürünü pazarlamayı hiç düşünmemiş. Menüsünü zengin tutan Kahve Dünyasında, Türk Kahvesi, Espresso, Espresso Macchiato, Espresso con Panna, Cafe Latte, Americano, Mocha, Cappuccino, Filtre Kahve, Kolombia-Guatemala-Santos-Kenya yöresel kahveleri, Sıcak Çikolata, Salep, Dondurma Cappucino, Affogato, Frape, Frozen, Milkshake gibi birçok lezzeti tatmak mümkün

Aynı zamanda çeşitli sosyal sorumluluk projelerine desteğini de eksik etmeyen Kahve Dünyası, eğitim, sağlık ve çevre konularına duyarlılığından insanların sevgisini kazanmış bir marka değeri taşıyor. Darüşşafaka Cemiyeti Sosyal Sorumluluk Projesi, Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı Sosyal Sorumluluk Projesi, Türkiye Omirilik Felçlileri Derneği Sosyal Sorumluluk Projelerine yardımlarını devam eden Kahve Dünyası “Duyarlı Marka” olarak da tanımlanabilir.

Kahve Dünyası bayilik sistemini şuan için kapatmış görünmekte.Nedeni ise marka sürecini profesyonel bir şekilde devam ettirmek istemesi. Konu hakkında herhangi bir gelişme yaşanırsa sizlere duyuracağımızdan emin olabilirsiniz.

Kahve Dünyası Bilgileri;

Kahve Dünyası Müşteri Hattı:0850 393 7070

Kahve Dünyası Merkez Ofis:Ömer Avni Mahallesi, Meclisi Mebusan Caddesi, İnebolu Sokak, Ekemen Han No:1 Kat:4 Beyoğlu / İstanbul

Telefon: 0 212 244 07 00
Faks: 0 212 244 10 21

Web Sitesi: https://www.kahvedunyasi.com/

Kahve – Cafe üzerine bir yatırım yapmak istiyorsanız aşağıdaki konulara da bakmanızda fayda var.

1.Testa Rossa Franchise (önerilen)

2.Waffle Planet Franchise

Detaylı bilgi için başvuru formumuzu doldurabilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı buraya girin