Ana sayfa Giyim Defacto Bayilik Bilgileri

Defacto Bayilik Bilgileri

660
0

İlk mağazasını 2005’ de Türkiye’de açan Defacto bayilik bilgilerini sizin için derledik. Defacto 2005’ de ilk mağazasını açtıktan sonra büyük bir ivme kazanarak günümüzde Türkiye’ nin 3 büyük şirketi arasında yerini buldu. 30 ülke; Türkiye, Kazakistan, Irak, Mısır, Belarus, Fas, Tunus, Kosava, Arnavutluk, Afganistan, Sırbistan, Gürcistan, Rusya, Bosna Hersek, Cezayir, Azerbaycan, Ürdün, Kırgızistan, Lübnan, Fillistin, Pakistan, Malezya, Moldova, Umman, Ukrayna, KKTC 500 mağazasıyla tüketicilerle buluşuyor. Bilinirliği oldukça yüksek olan Defacto, yurtiçi ve yurtdışında reklama ve pazarlamaya büyük yatırım yapmakta.

Gittiği her ülkede fark yaratmayı başaran Defacto, bunu yenilikçi adımlarına borçlu. Pazarlama aşamasında yerel faktörleri iyi analiz eden Defacto, üretimini yerel faktörlere göre gerçekleştiriyor. Tüketicilerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan Defacto, yurt dışında da önde gelen markalar arasında yer almaya doğru emin adımlarla ilerliyor. Tedarik zincirini mükemmelleştirmeyi başaran Defacto, bütün tüketici siparişlerini ( hacmine bakılmaksızın ) en hızlı şekilde hayata geçiriyor. Sadece kaliteyi kontrol etmekle kalmayan, üretimin tüm aşamasında kaliteyi sağlayan Defacto, yurtdışında tüketicilerine “wow” dedirtmek istiyor.

Çalışanlarını da ekonomik, kültürel ve sosyal olarak destekleyen Defacto için memnuniyet önemli. Personel eğitimi, sosyal imkanlar ve staj aşamaları müşteriler kadar personeli de mutlu ediyor. 2011-2012 İnsana Saygı Ödülleri: En çok istihdam yaratan firma, 2012 PERYÖN İnsan Yönetimi Ödülleri: İşe alım kategorisi, 2011 Parakende Güneş Ödülleri: En başarılı insan kaynakları uygulaması ödülü bulunan Defacto, yarattığı istihdam ile ekonomiye büyük katkı sağlıyor.

Defacto Bayilik Şartları

Şartlarını internet üzerinden açıklamayan Defacto, yurtiçine franchise vermemekte. İletişim formu ya da doğrudan iletişim ile yurtdışında için belirlenmiş franchise şartlarını öğrenebilirsiniz.   

Defacto İletişim Bilgileri

DEFACTO PERAKENDE TİC. A.Ş.

DeFacto Plaza Basın Ekspress Yolu Bahariye Cad. No: 31 34303 Halkalı – Küçükçekmece / İSTANBUL

DEFACTO PERAKENDE TİC.A.Ş.

Mersis No: 0650003471600013

DEFACTO PERAKENDE TİC.A.Ş. KEP

DEFACTO PERAKENDE TİC. A.Ş.

Giyim sektöründe diğer fırsatlardan haberdar olmak ya da yatırım yapmak için başvuru formumuzu doldurabilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı buraya girin