Ana sayfa Bayilik Veren Şirketler Penti Bayiliği Almak

Penti Bayiliği Almak

623
0

Avrupa’nın en büyük çorap üretici markalarından bir tanesi olan Penti’nin hikayesi 1950li yıllara kadar uzanır.

İlk yıllarında sadece kadın çorabı üreten Penti; gelişen ihtiyaçlara cevap vermek arzusuyla, önce erkek çorabı ardından çocuk çorabı üretmeye başladı. Zaman içinde üretimine ev giyimi, iç giyim, bikini, mayo, plaj giyimi de katarak hem üretim hem perakende alanında hızla büyümeye davam etti.

Penti % 99.6 marka bilinilirliği, % 78 marka memnuniyeti ve sadakati ile kendi sektöründe ülkemizin en sevilen ve bilinen kadın çorap markasıdır. Türkiye genelinde 3500 den fazla mağazası bulunan Penti’nin yurt dışında bulunan maaza sayısı da bi hayli fazladır.

Amerika, Rusya, Azerbaycan, İtalya, Suudi Arabistan, İngiltere, Kanada, Katar gibi ülkelerde satış ofisleri olan Penti, her geçen gün, yurt dışı satış noktalarını hızla artırmaktadır.

Penti Franchise

Tüm dünyaya moda ve değer sunan, en çok tercih edilen, global bir çorap markası olmak heyecanı ile kurlan Penti; bir çok ülkede şubeler açtı ve açmaya da devam ediyor. Bu büyümenin bir parçası olmak ister misiniz ?

Neden Penti Shop Franchise almalıyım?


İş ortağı olduğunuzda, siz de arkanızda yenilikçi ve yaratıcı 63 yıllık tecrübeye sahip bir üreticinin gücünü hissedeceksiniz. Ayrıca, Franchise olduğunuzda yılın modası ve trendleri hakkında bilgilendirmelerden pazar alışkanlıkları bazında ürün siparişine kadar birçok konu hakkında Penti tarafından destekleneceksiniz.

Türkiye’nin en seçkin çorap ve iç giyim markası olan Penti; sadece yurt dışına farklı ülkelere bayilik vermektedir. Yurt içinde ise henüz bayilik vermemektedir. Detaylı bilgi almak için başvuru formumuzu doldurabilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

www.penti.com Yurt dışı satış ve mağazacılık için: [email protected]

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı buraya girin