Ana sayfa Bayilik Veren Şirketler Küppeli Bayilik Bilgileri

Küppeli Bayilik Bilgileri

1717
0

Bijuteri sektörünün bilinen markası Küppeli bayilik bilgilerini sizin için derledik. Her geçen yıl %20 lik bir büyüme gösteren bijuteri sektörü Türkiye’ de hızla büyümekte. Yatırımcıların dikkatini çeken bu büyüme ile franchise arayışları hız kazandı. Kadınlara hitap eden bu sektörde kar marjı yüksek ve sürekliliği olması sebebiyle son yılların popüler sektörü haline geldi. Sektörün 27 yıldır deneyimine sahip Küppeli’ nin franchise şartlarını inceledik.

Küppeli Hakkında

Öncede belirttiğimiz gibi 27 yıllık tecrübe ve ürün yelpazesinin genişliği ( yaklaşık 15.000 ürün çeşidi ) müşterilerinin dikkatini çekiyor. Tercihlere hitap eden tasarımlarıyla alanında iyi bir yer edinmeyi başaran Küppeli paydaşlarını arıyor. Kaliteli ürünleri, uygun fiyata pazarlamayı hedefleyen Küppeli tüketici dostu. Kusursun müşteri memnuniyeti gözeten Küppeli ekibi merkezinde 70 personeliyle talebe hızlı bir şekilde yanıt veriyor.Alanında uzman kadrosu, 3D tasarımlarıyla tam donanımlı hizmet veriyor. Aynı zamanda günümüz modasını takip ederek klişeden kaçınan Küppeli, kendine özgü tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Toplam 5 ülkede 49 bayisi bulunan Küppeli, bunu müşteri memnuniyeti odaklı üretimi ve pazarlamasıyla sağlıyor.

Bijuteri sektöründe ürün devamlılığı  en temel şartlardan biridir. Mağazanıza gerekli ürünlerin zamanında ve kesintisiz olarak temin edilmesi konusunda Küppeli oldukça profesyonel. Bayilerini yarı yolda bırakmayan Küppeli sektöre ilginiz varsa tam bir avantaj diyebiliriz.

Küppeli Bayilik Bilgileri

İlk olarak bayi adaylarının merak ettiği Küppeli cirodan pay, isim hakkı bedeli, reklam payı gibi ücret talep ediyor mu ? Sorumuzun cevabı hayır. Bu konuda da avantajlı bir firma diyebiliriz. Küppeli sizden herhangi bir franchise bedeli, ciro payı, reklam payı vb kesintiler yapmıyor. Sağladığı profesyonel destekle beraber bijuteri sektörüne giriş yapmayı düşünüyorsanız oldukça avantajlı.

Bayilik Süreci Nasıl İşliyor ?

Franchise isteyen aday, Küppeli tarafınca kabul gördükten sonra ilk aşama lokasyon araştırmasıdır. Bu konuda Küppeli’ nin uzman ekibinin tavsiyelerine uymanız, olumlu dönüşü beraberinde getirecektir. Genellikle lokasyon olarak yaya trafiğinin yoğun olduğu yerlerde belirlenir. Karşılıklı sözleşme yapıldıktan sonra diğer adımlar sırasıyla; dekor çalışmaları, inşaat, eğitim, açılıştır. Tüm bu aşamalarda Küppeli bayilerinin yanında tecrübelerini aktaran bir rol üstlenir.

Küppeli İletişim Bilgileri

Franchise Başvuru Formu

Web Sitesi: https://www.kuppeli.com.tr/

Adres: İstoç Toptancılar Çarşısı 13. Ada No:132-134

Mahmutbey/İstanbul

Telefon: 0212 610 8080

Detaylı bilgi almak için başvuru formumuzu doldurabilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı buraya girin