Ana sayfa Bayilik Veren Şirketler New Well Bayilik Bilgileri

New Well Bayilik Bilgileri

245
1

Türkiye’ de Kozmetik

Türkiye’ nin kozmetik markalarından New Well bayilik bilgilerini sizin için değerlendirdik. Bilindiği üzere Türkiye’ de kozmetik pazarı hızla büyümekte. Doğrudan satışın yoğun yaşandığı kozmetik,  büyük bir  pazar ve kar marjı ile sürekliliği olan bir sektör. Türkiye nüfusunun yaklaşık %85 i şehirde yaşadığı düşünülürse, sektörün hız kesmeden büyümeye devam etmesi kaçınılmaz. Yapılan araştırmaya göre Türk kadınının kişi başı kozmetik harcaması aylık 246 TL. Cilt bakım ürünleri ve yaşlanma karşıtı ürünlerinin satışı yoğun olarak gerçekleşiyor ( kaynak: https://www.ekonomist.com.tr/kapak-konusu/kozmetikte-buyume-zamani.html )

New Well Hakkında

35 yıl önce üretime dayalı kurulan New Well, 2019 itibariyle oluşan talep neticesinde perakende mağazalarını da açmaya başlamış. İlk franchise mağazasını İstanbul’ da açan New Well yeni paydaşlarını arıyor. Çevre bilinci ve sağlıklı ürünleriyle bilinen New Well, Türkiye içi bir çok mağazaya ürünlerini toptan olarak satmakla beraber, 40’ ı aşkın ülkeye’ de ürünlerini ihraç ediyor.

Araştırma- Geliştirme bölümüne büyük pay ayırarak tüketicilerin nabzını tutmayı başarıyor. Üretim aşamasında kullanılan son teknoloji ekipmanlarıyla, sağlık standartlarını gözeterek ürünlerini üretiyor. Kalite standartlarını ürünleri ile sınırlamayan New Well, ekibini ve müşteri memnuniyetini gözeterek alanında marka değeri taşımakta. Organizasyonunu en iyi ve yenilikçi şekilde yöneten New Well, müşterisi kadar paydaşlarını da mutlu etmeye odaklı.

New Well Bayilik Bilgileri

  • Yatırım bedeli: 200.000 TL
  • Cirodan pay alınmıyor
  • Proje eğitimi: Var
  • Personel eğitimi: Var
  • Pazarlama eğitimi: Var

New Well İletişim Bilgileri

Firma Adı: UNİVERSAL İSTANBUL KOZMETİK PAZ. LTD. ŞTİ.

Merkez Adres: Hadımköy Bağlantı Yolu Akçaburgaz mah. No:140 / Esenyurt / İstanbul

Telefon: 0850 532 70 07

Mail: [email protected]

Web Adresi: https://www.newwell.com.tr/

Detaylı bilgi almak için başvuru formumuzu doldurabilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı buraya girin