Ana sayfa Bayilik Veren Şirketler Pidem Bayilik Bilgileri

Pidem Bayilik Bilgileri

522
0

HD Holding; Türkiye’de kurulan en büyük resoran zincirlerinden bir tanesidir. Türkiye genelinde 250’den fazla restoranında her yıl 30 milyondan misafir ağırlamaktadır.

HD holding bünyesinde kurulan Pidem, kısa zamanda Türk halkı tarafından çok sevilmiş ve Türkiye’nin en büyük pide zinciri haline gelmiştir. Hizmet verdiği bütün noktalarda misafirlerine taze, doyurucu, lezzetli ve uygun fiyatlı pideler sunmayı başarmıştır. Pidem; yeni franchise restoranlar vererek 2020 yılında da büyümeye devam etmek istemektedir.

Franchise Adaylarında Aranılan Özellikler

  • Türk lezzetlerini, güçlü bir Türk markası ile daha fazla kişiye ulaştırmanın heyecanına sahip olmak
  • Ürün kalitesi, misafir memnuniyeti ve her zaman uygun fiyat odaklı olmayı benimsemiş olmak
  • Alanında lider ve kazançlı bir markayı temsil etme isteği,
  • Gerekli olan yatırımı karşılayacak finansal kaynaklara sahip olmak
  • Zamanını Pidem restoranına ayırabilecek olmak

HD Holding Franchise Sistemi Nasıl Çalışıyor?

Öncelikle aday tarafından franchise ön başvuru formu doldurulur. HD Holding tarafından değerlendirilen forma istinaden aday ile görüşme yapılır. Eğer adayın bir alan/yer/adres önerisi varsa ziyaret edilip fizibilite çalışması yapılır. Aday tarafından belirlenmiş bir alan bulunmaması halinde HD Holding ekipleri ile birlikte çalışılarak bölge değerlendirilir ve yer tespiti yapılır. Alanın uygun bulunması halinde mimari projesi hazırlanır ve uygulamaya konulur. Personel alımı ve eğitimi HD Holding tarafından yönlendirilir. Açılışa kadar geçen süreçte her aşama HD Holding operasyon ekibi tarafından desteklenir, kontrol edilir ve gerekli tüm yönlendirmeler yapılır. Restoranların tüm ürün tedariği, gıda denetimleri, personel eğitim süreçleri HD Holding ekipleri tarafından yürütülür. Restoran süreçleri HD Holding operasyon ekibi tarafından desteklenir.

Detaylı bilgi almak için başvuru formumuzu doldurabilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim bilgileri: [email protected] Tel: 0212 281 63 64

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı buraya girin