Ana sayfa Bayilik Veren Şirketler Tavuk Dünyası Franchise

Tavuk Dünyası Franchise

662
0

Tavuk dünyası; köfte,döner, kebap gibi ürünlerin satışını yapan restoranların bir çok şube açarak franchise zincirleri oluşturduğu ülkemizde, beyaz et ağırlıklı bir menüsü olan kurumsal bir marka eksikliğini fark ederek kurulmuştur.

Türk halkının severek tükettiği beyaz et ürünlerini kendi reçeteleri ile oluşturulmuş soslarla harmanlayarak kaliteli, uygun fiyatlı ve lezzetli bir şekilde sunan Tavuk dünyası; misafirlerin beğenisini kazanmayı başarmıştır.

Her kesim ziyaretçileri tarafından çok sevilen Tavuk Dünyası; kısa zamanda bir çok noktada şubeler açmayı başarmıştır. Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi listesinde 20. sıraya kadar gelen Tavuk dünyası, sadece ülkemizde değil yurt dışında da yeni franchise yatırımcıları ile şubeler açarak yoluna devam etmektedir.

Tavuk Dünyası Franchise Almak

Her franchise adayının yaptığı gibi, bayilik başvuru formu doldurmak ilk adımdır. Bunun için Tavuk Dünyasının web sitesinde yer alan franchise bölümünden form doldurmanız yeterlidir. Yapılan değerlendirmelerin ardından yüz yüze görüşmeler başlamaktadır. Girişimcinin bayiyi açmayı düşündüğü bir yer varsa incelemeler yapılır, uygun bulunması halinde proje çizilir ve uygulanmaya başlar. Mağaza açılışına kadar tüm aşamaları Tavuk Dünyası operasyon ekibinin yürüttüğü firmanın girişimciden isteği; Tavuk Dünyasına vakit ayırabilmesi, istekli ve yatırımları karşılayabilecek maddi güce sahip olmasıdır.

Kendi işini kurmak, Tavuk Dünyası restoran zincirlerinin bir parçası olmak ve bu muhteşem tadı müşterilerinize gönül rahatlığıyla sunarken, bir yandan da güzel paralar kazanabilirsiniz.

Detaylı bilgi almak için başvuru formumuzu doldurabilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tavuk Dünyası iletişim bilgileri

Telefon :02163991780
E-posta : [email protected]
Web  : tavukdunyasi.com

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı buraya girin