Ana sayfa Bayilik Veren Şirketler Simit Sarayı Franchise Bilgileri

Simit Sarayı Franchise Bilgileri

771
0

Türkiye’nin simidini tüm dünyaya tanıtmayı başaran Simit Sarayı, her geçen gün yeni atılımlar yaparak sistemli bir şekilde büyümeye devam ediyor. Türkiye ile İngiltere’de kurulan 4 fabrika ve lojistik merkeziyle sevilen lezzetlerini en taze halini misafirleri ile buluşturuyor.

Simit Sarayı, menüsünde birbirinden lezzetli poğaça, açma, simit ve kurabiyelerden burger, dürüm ve sandviçlere; pizza, makarna, salatalardan ana yemeklere kadar uzanan bir lezzet şöleni barındırıyor.

Simit Sarayı, misafirlerinin kaliteli ve doyurucu lezzetlere en kolay ve rahat şekilde ulaşmasını hedefliyor. Bu sebeple faaliyet gösterdiği tüm ülkelerdeki şubelerini önemli lokasyonlara açıyor. Popüler alışveriş merkezleri, en ünlü ve işlek caddeler, stadyumlar, plazalar, fuar alanları, kampüsler markanın tercih ettiği lokasyonları oluşturuyor.

Simit Sarayı, franchise sistemi sayesinde yurt dışı mağazalarına yenilerini ekleyerek lezzetlerini tüm dünyaya ulaştırıyor. Simit Sarayı, açıldığı ilk günden bu yana 25 farklı ülkede günde 1 milyondan fazla misafir ağırlıyor.

Türkiye ve dünyadaki üretim tesisleri, lojistik merkezleri ve şubelerinde toplam 11 bin 250 çalışanı olan Simit Sarayı, sürekli gelişim için yatırımlarına ve inovasyon stratejilerine devam ediyor. Simit Sarayı, dünyanın dört bir yanında karşılaştığı yoğun ilgi sayesinde başarılarla dolu yolunda emin adımlarla yeni franchise şubeler vererek devam ediyor.

Franchise Sistemi

Simit Sarayı franchising sistemi, yatırımcısını içerisinde bulunduğu koşulları göz önünde bulundurarak, en doğru şekilde yönlendirmek üzere kurgulanmıştır. Sistem, lokasyondan fizibiliteye, konsept yönetiminden mimari projelendirmeye, marka kimliğinden iletişim çalışmalarına kadar tüm hizmetleri kapsıyor. Simit Sarayı standart hizmet kalitesini kalıcı hale getirebilmek için mağaza açılışından önce ve sonra deneyimli eğitim kadroları ile işletmecilere eğitim desteği veriyor.

Franchise Başvurusu

Öncelikle Simit Sarayı’na web sitesi üzerinden online franchise başvurusunda bulunmanız gerekiyor. Yatırımın değerlendirilmesi açısından şirketin yetkili personeli ile görüşmeler yapılır ve lokasyon incelenir. Sonrasında fiyatlandırma ve ödeme planı belirlenir. Anlaşma tamamlandığında mağaza kurulumuna başlanılır.

Simit Sarayı mağazaları açmak ve hikayesinin birer ortağı olmak istiyorsanız, detaylı bilgi almak için başvuru formumuzu doldurabilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Adres

Apa Giz Plaza, Büyük Dere Cad. No: 191 34330 Levent, İstanbul, Türkiye

İletişim

T: 0 212 398 0 398

F: 0 850 393 4 888

M: [email protected]

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı buraya girin