Ana sayfa Bayilik Veren Şirketler 1 Piliç Bayilik Fırsatı

1 Piliç Bayilik Fırsatı

946
0

1 Piliç Çok Lezzet

SÖZMER GRUP bünyesinde; ülke ekonomisine katma değer oluşturmak ve bir dünya markası olma vizyonu ile yola çıkan 1 Piliç markası büyümeye devam ediyor. Aylık 7 bin TL net gelir garantisi ile İstanbul, Yalova, Sakarya, Kocaeli, Bolu, Düzce, Ankara, Bursa, Balıkesir, Manisa, İzmir, Çanakkale, Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli illerinde franchise veriyor.

Kurulum Maliyeti

1 Piliç markasının yatırımcılarına 2 ayrı modelde yatırım fırsatı sunuyor. İlk olarak aylık en az net 7 bin TL’den başlayan geliri garanti eden bayilik modeli var. Buna göre; İstanbul, Yalova, Kocaeli, Sakarya, Bolu, Düzce, Ankara, Bursa, Yalova, Çanakkale, İzmir,Manisa, Edirne, Tekirdağ, Kırklareli illerinde geçerli olmak üzere 149 bin TL’ye (her şey dahil) anahtar teslim olarak yatırımcıya sunuluyor. Bu sistemde aylık net gelir garantisi Sözmer Grup tarafından veriliyor. 1 Piliç markasının ikinci modelinde ise yatırım maliyeti 100 bin TL’den başlıyor ve bu bayilik modelinde aylık net gelir garantisi verilmiyor. Bu konsept için 2020 yılına özel belirlenen isim hakkı bedeli 10 bin TL dir.    

Bayi Adaylarına Verilen Destekler    

Aylık net gelir garantisi, 1 Piliç markasının bayilerine verdiği en büyük destektir. Yatırımcının desteklenmesi ve işletmesinin sürekliliği öncelikli hedeftir. 1 Piliç bayilerimize, restoranın açılış hazırlıkları süresince ve açılışın ilk gününden itibaren pazarlama, reklam, satın alma, lojistik, eğitim, insan kaynakları, operasyon, kalite kontrol gibi yoğun destek ve eğitim hizmetleri vermektedir.

1 Piliç bayisi olmak ve risksiz kazanç elde etmek istiyorsanız, detaylı bilgi almak için başvuru formumuzu doldurabilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı buraya girin