Ana sayfa Bayilik Veren Şirketler RE/MAX Franchise Bilgileri

RE/MAX Franchise Bilgileri

477
0

Gayrimenkul ülkemizde önemini kaybetmeden gelişmeye devam etmektedir. Gayrimenkul danışmanlığı denilince de aklımıza RE/MAX gelmekte. Sizin için RE/MAX franchise bilgilerini bir araya getirdik. Güvenilir yatırım olarak kabul gören gayrimenkul sektörü çoğu zaman yatırımcısını şaşırtmadı. Durum böyle olunca da gayrimenkul danışmanlığı hızla büyüyen sektör haline geldi.

RE/MAX uluslar arası bir gayrimenkul şirketi olarak dünyada en çok gayrimenkul satışını gerçekleştirerek alanında kendini kanıtlamış bir şirket. Gördüğünüz her RE/MAX ofisi de bağımsız franchise işletmesi olarak hizmet vermektedir. Gerekli koşulları sağladığınız taktirde siz de bir franchise sahibi olabilirsiniz. Profesyonelliğin ve deneyimin verdiği güçle teknolojiyi etkili kullanmasıyla bilinen RE/MAX franchise konusunda güvenilir bir şirket. Aynı zamanda marka bilinirliğinin ulusal ve uluslararası yüksek olması sizin için büyük bir avantaj sağlamakta.

Neden RE/MAX?

  • Kurs ve seminerlerden oluşan yoğun ve kapsamlı eğitim sayesinde gerekli bilgi paylaşımının verilmesi.
  • Franchise kurma aşamasında iş danışmanlığı desteği.
  • İş kabiliyetini geliştiren eğitimler.
  • Ulusal ve uluslararası kongrelerle, sektörün en iyilerinden alacağınız bilgi desteği.
  • Gayrimenkul Danışmanlığı, ofis, ulusal ve uluslararası ağ sayesinde üst düzey teknolojik ortam.
  • Potansiyel müşteri vertabanı
  • Maksimum desteği ön gören başarı odaklı iş ağı.

RE/MAX’ ın Sağladığı Avantajlar

Daha önce de belirttiğimiz gibi yüze yakın ülkede yaklaşık 7.000’ den fazla ofiste, 100.000 RE/MAX gayrimenkul danışmanı hizmet vermekte. Aynı zamanda dünyanın en fazla gayrimenkul satışını gerçekleştiren bir şirket olması nedeniyle marka bilinirliği üst düzeyde.

Destekleyici ve bütünlükçü kültürüyle franchise sahipleri kendilerini dev bir takımın içinde bulmakta. Teklonojik ve bölgesel desteğin üst düzeyde olduğu şirkette, bilgi paylaşımı yoluyla kendinizi her an geliştirmeniz mümkün. Ayrıca sağladığı kariyer eğitimleriyle potansiyelinizi en üst düzeye çıkararak alanınızda daha başarılı olmanızı sağlamakta. Teknoloji’ nin etkili kullanıldığı şirkette zaman tasarrufu sağlayan RE/MAX ile her zaman bir adım öndesiniz.

RE/MAX Franchise Bilgileri

RE/MAX başarı için gerekli isteği olan her yatırımcıyı dikkate almaktadır. Başvuru için bir form doldurmanız yeterli olmaktadır. Aynı zamanda mail yoluyla da başvuru yapmak mümkün.

RE/MAX Franchise Başvuru Formu

Mail: [email protected]

Detaylı bilgi için başvuru formumuzu doldurabilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı buraya girin