Ana sayfa Bayilik Veren Şirketler Big Chefs Franchise Veriyor

Big Chefs Franchise Veriyor

1380
0

BigChefs 2007 yılında Ankara’da hizmet vermeye başladı. Günün her saatine uygun menüsü ve sıcacık ev ortamını aratmayan konsepti ile kısa zamanda müdavimlerini oluşturdu. Bol neşeli sabah kahvaltılarından en keyifli hafta sonu yemeklerine, ara saatlerdeki samimi sohbetlerden lezzetli akşam yemeklerine kadar tüm lezzetleri, ziyaretçilerine sunmaya devam ediyor.

BigChefs, Anadolu’nun tüm yörelerinden kendine has lezzetleri modern yorumlarla hazırlarken, dünya mutfağından seçkin lezzetleri de misafirlerine sunuyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Bodrum, Marmaris, Bursa, Denizli, İskenderun, Eskişehir, Mersin, Almanya, Kuveyt ve Suudi Arabistan olmak üzere 60’ı aşkın şubede misafirlerini BigChefs sıcaklığında ağırlamaya devam ediyor.

BigChefs, Türkiye ve Dünyada açtığı 60’ı aşkın şubesi ile Cafe & Brasserie konseptinde öncü bir zincir marka olmayı başarmıştır. Türkiye’de hızlı bir büyüme sağlayan BigChefs özellikle yurtdışındaki yatırımlarına hız vererek Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarında büyüme hedeflemektedir. Yurtiçi – yurtdışı restoran sayılarını toplamda 100’e çıkarmayı hedefleyen büyük bir deneyime sahip, başarısı kanıtlanmış BigChefs ailesinin bir parçası olmak için başvuru formumuzu doldurabilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Merkez Ofis :

Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, Atatürk Caddesi, No: 9/2 Armutlu, Sarıyer İstanbul 34500 Sarıyer İstanbul Türkiye

Telefon : 0(850) 214 73 05
E-Posta : [email protected]

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı buraya girin