Ana sayfa Bayilik Veren Şirketler Koton Franchise Bilgileri

Koton Franchise Bilgileri

1199
0

Türkiye’ nin giyim sektörü öncülerinden Koton franchise bilgilerini sizin için derledik. 1988 yılında ilk mağazasını İstanbul’ da açan Koton,  1996 yılında yurtdışı ilk mağazasını da Münih’ de açtı. 1999 yılında franchise vermeye başladıktan sonra hızla büyümeye başladı. Tasarım ekibini genişleten, ürün çeşitliliğini arttıran Koton, 2001 yılında marka olmaya yönelik ilk adımlarını attı. Yurtdışına da mağaza açmaya devam ederek 2005 yılında Türkiye’ de 100 mağaza, yurt dışında ise 39 mağaza ile büyüme yolunda büyük gelişmeler gösterdi.  Aldığı birçok ödülle adından sıkça söz ettiren Koton, şuanda Türkiye’ de değerli markalar arasında yer almaktadır. Yenilikçi, yaratıcı, müşteri ve teklonoji odaklı, özgün tasarımları ile Koton artık tüketiciler tarafından bilindik bir marka. Franchise sistemi ile büyümeye devam eden Koton, yeni paydaşlarını arıyor.

Giyim sektöründe çağa ayak uydurmak ve ürün sürekliliği önemlidir. Koton bu konularda oldukça gelişmiş. Öyle ki 220 kişiden oluşan tasarım ekibi ve 10.000 den fazla çalışanı, her yıl 30.000 ürün çeşidiyle büyük bir kitleye hitap ediyor. Sezon trendlerini iyi analiz eden, yaratıcı ve yenilikçi tasarımlarıyla tüketicinin ilk tercihleri arasında yerini almayı başarmış. Kadın, erkek, genç, çocuk , bebek kategoriyleriyle her yaştan müşterisini memnun ediyor.

Koton Franchise Bilgileri

Yatırım aşamasında Koton franchiserlarına zaman ve maliyet fizibilitesi, mağazanın işletme eğitimi, marka, altyapı, sistem hakkında bilgilendirme, mağazanın tasarımı ve dekorasyonun planlanması, personel seçimi konusunda desteklerini sunuyor.

Adayda aranan şartlar ise; mağazacılık ve parekende tekstil ürünleri pazarlamasında tecrübe, süreklilik ve kurumsal kadroları oluşturacak alt yapı, güçlü finansal yapı.

Yatırım maliyetini yurtdışı için M2: 800$ olarak belirleyen Koton, katılım bedelini mağazanın bulundurduğu stok hacmi, ürün dönüş hızı, yatırım büyüklüğü, lokasyonun özel koşullarına göre belirlemekte.  

Detaylı bilgi için : [email protected] adresine mail atarak değişken ticari koşullar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Koton İletişim Bilgileri

Web Site:  https://www.koton.com/tr

Genel Müdürlük

Adres:
Ayazağa Mah. Ayazağa Yolu
Çelik İş Merkezi No:3
Sarıyer İstanbul

0090 212 331 33 00

Mail: [email protected]

Koton Çağrı Merkezi : 0(850) 208 71 71

Diğer fırsatlardan yararlanmak ya da detaylı bilgi almak için başvuru formumuzu doldurabilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi çekebilecek diğer konular;

1-Defacto Bayilik Bilgileri

2-Penti Bayiliği Almak

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı buraya girin