Ana sayfa Bayilik Veren Şirketler By Beyaz Döner Bayiliği almak

By Beyaz Döner Bayiliği almak

75
0

By Beyaz Döner markası olarak franchise yapılanmasıyla gıda sektöründe hızla gelişen bir markayız. Üretim alanında beklentileri en iyi şekilde karşılayan firmamız 2010 yılından beri gerçekleştirdiğimiz yatırımlarla müşteri memnuniyeti adına en iyi hizmeti sağlamaktadır. Bulunduğumuz alanı her zaman genişletmekten yana devam ediyoruz. Bu sebeple de yatırım yapmak isteyen yatırımcılar için tarafımızca önemli bir çalışma alanı oluşturulmaktadır.

 Genişleyen firmamız ile bünyemizde barındırdığımız birçok bayilerimiz mevcut olmakla beraber aynı zamanda farklı şehirlerde çalışma alanımızı yaymaya devam ediyoruz. Belirli bir iş kurma alanı oluşturarak geniş alana yayılmak isteyen kişiler için kaçırılmayacak fırsatlar sunmaya devam etmekten memnuniyet duymaktayız.

Merak edilen sorulardan biri de franchise şartları nedir, kimler franchise alabilir ve belirli prosedürleri mevcut mudur? Öncelikle franchise alan kişiler için izlenmesi gereken detaylar elbette ki mevcuttur. Bu detaylar içerisinde minimum yatırım ile birlikte maximum kazanç sağlamak oldukça önemlidir. Bu sebeple de izlenmesi gereken detaylar aşağıda verilmiştir

Franchise almak için dikkat edilmesi gereken en önemli detaylar ise

  • Franchise Bedeli 50 bin TL ve KDV olarak belirlenmiştir.
  • Açılacak restouratın lokasyonun önemlidir
  • Seçilen ortaklar, beyaz by döner için uygun lokasyon seçilir
  • Beyaz bu döner tasarımına uygun bir şekilde inşaa edilir
  • Franchise sözleşmesi iki taraf arasında imzalanmalıdır

Franchise Alırken By Beyaz Dönerin Sağlayacağı Destek Nedir?

Et ve tavuk döner alanında uzman olan By Beyaz Döner Bayilik alanlar için ürün tedariği karşılar ve bankalar aracılığı ile bunu sağlamaktadır.  Franchising sözleşmesi her iki taraf arasında da yapılmalıdır.    Sağlanacak avantajlar ise oldukça fazladır. Öncelikle bayilik alan yerler Bybeyaz Dönerin konseptine uygun olarak yapılır ve teslim edilir. Ortalama kâr marjı ise %15’dir. Girişimciye sağlanan bayilik desteği ise,

  • Personel desteği
  • Eğitim desteği
  • Pazarlama desteği
  • Bölge Koruması
  • Ortak reklam

Yukarıda verilen avantajlar girişimciler için oldukça önemlidir. Bu sebeple de sağlanan kâr marjı, kazancı ikiye katlayan önemli bir unsurdur. Birçok franchise veren firma arasında en çok kazanç sağlayabilecek ticaret yapmak isteyen girişimciler için bulunmaz bir fırsat tanıyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı buraya girin