Ana sayfa Bayilik Veren Şirketler Dominos Pizza Franchise Bilgileri

Dominos Pizza Franchise Bilgileri

88
0

Alanında büyük gelişme gösteren Dominos Pizza bayilik bilgilerini sizin için derledik. Türkiye’ de adını sıkça duyduğumuz Dominos Pizza bir çok ilde bayilik vermeye başladı. 1960 yılında Amerika’da kurulan Dominos Pizza, şuanda 86 ülkede 16.000 civarı restoranıyla misafirlerini ağırlıyor. Türkiye’de ilk şubesi 1996 yılında açıldıktan sonra ivme kazanarak büyümeye devam etti. 2018 yılı itibariyle Türkiye’ de Dominos Pizza’ nın 69 ilde 535 şubesi bulunuyor. Franchising sistemi ile de adından sıkça söz ettirmeyi başarıyor.

Neden Dominos Pizza ?

İş modeli sayesinde bayisine kazandıran fırsatlar yaratıyor. İyi bir lokasyon analiziyle başarıyı yakalamayı mümkün kılan yapısı olduğunu herkes biliyor. Aynı zamanda Dominos Pizza’ nın restoranları kadar evlere servis ağı da oldukça gelişmiş. Sürekli yenilenen menüsü ve dağıtım ağının gelişmiş olmasıyla lezzet standardı çerçevesinde müşteriyi mutlu etmeyi bilen bir marka.  Üretim, sipariş teslimi, lojistik ve tedarik aşamalarını en hızlı ve kaliteli şekilde gerçekleştiren Dominos, bayilerinin beğenisini kazanmayı biliyor. Kullanılan son teklonoji sistemler sayesinde gerek bayi içi gerek genel iletişimin ve organizasyon zinciri hiç aksamıyor. Franchiserlarına yönetim, teknik, beceri eğitimi gerçekleştiren Dominos, daha en başından bayilerinin yanında yer alıyor ve başarıya kavuşmak için elinden geleni yapıyor. Aynı zamanda bayiliğin ekibine verilen işbaşı eğitim, sınıf eğitimi ve e-eğitim ile restoran açıldığı ilk günden her şeye hazır ve eksiksiz çalışmalarına başlıyor. Aynı zamanda yerel ve ulusal alanda yapılan reklamlar, pazarlamaya yardımcı rol oynuyor. Bunun yanı sıra Dominos Pizza size bir danışman dahi sağlıyor.

Dominos Pizza Başvuru Süreci Nasıl İşliyor ?

  • Başvuru- Ön görüşme : Dominos Pizza Web Sitesinden ya da telefonla başvurunuz alınır.
  • Dükkan Deneyimi: Adaylar sürecin anlaşılması için kısa süreli dükkan deneyimine alınır
  • Sunum: Adayların yaptığı fizibilite çalışması yönetim ekibine sunulur.
  • Ön Protokol ve Eğitim Bedeli: Teorik ve pratik eğitimlerin verileceğine dair ilk sözleşme yapılır, bölge yeni görüşmelere kapatılır.
  • Eğitim: Franchise ve ekip eğitimden geçer.
  • Dükkan Kiralama: Emlak geliştirme ekibiyle en uygun nokta belirlenir. Kiralama gerçekleştirilir.
  • İnşaat: Mimari uygulama başlar
  • Personel alımı: Şube operasyonunun yürütülebilmesi için temel ekip kurulur.
  • Sözleşme: Dominos Pizza ile franchise sözleşmesi imzalanır.
  • Dükkan Açılışı: Operasyon ekibiyle beraber dükkan açılır.

Dominos Pizza İletişim Bilgileri

Web Site: https://www.dominos.com.tr/

Merkez Adresi: Büyükdere Caddesi No 245 USO Center Maslak, İstanbul

Fax: 0212 280 98 38

E-Posta: [email protected]

İlginizi çekebilecek diğer fırsatlar ;

1-Terra Pizza Franchise Bilgileri

Franchise sistemi ile ilgili detaylı bilgi almak ve diğer fırsatlardan haberdar olmak için bizimle iletişime geçebilir ya da başvuru formunu doldurabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı buraya girin